Jalupro

Jalupro Gençlik Serumu cildin yaş alma, sağlıksız beslenme, güneşin zararlı etkileri ve stres gibi sebeplerle kaybolan canlılığını, diriliğini ve sağlığını yeniden kazandırabilecek bir cilt güzelleştirme ürünüdür. İzmir Jalupro Aşısı kliniğimizde uygulanmakta olup, Karşıyaka gençlik aşısı merkezimizde tedavi edilmektedir.

Cerrahi nitelik taşımayan cilt yenileyici tedaviler arasında oldukça popüler olan Jalupro tekniği, tamamen saf hyalüronik asit ve patentli aminoasit kombinasyonu içermesi sebebiyle, yaşlanmış, yıpranmış veya kalitesini yitirmiş ciltler üzerinde yan etkisiz, hızlı ve etkili bir çözüm sağlamaktadır.

Jalupro’nun Cilde Faydaları Nelerdir?

 • İçeriğindeki ciltle uyumlu doğal hyalüronik asit sayesinde cilde kaybettiği nemi ve canlılığı tekrar kazandırır.
 • Yapısında bulunan aminoasitler ile kolajen oluşumunu tetikler, ince kırışıklıkları açarak görünümünü azaltır,
 • Ciltte yeni hücrelerin oluşmasına ve elastikiyetin yeniden yapılandırılmasına yardımcı olur,
 • Ciltteki sivilce (akne) izlerini giderir,
 • Her cilt tipine uygulanabilir,
 • Jalupro tedavisinin içerdiği saf hyalüronik asit fibroblast hücrelerinin sentezini destekler, böylece cildin bağ dokusu yeniden oluşturulur ve etkisi daha uzun süre devam eder.

Jalupro Nasıl Uygulanır?

Bu tedavi yöntemi de tıpkı Mezoterapi tekniği gibi cildin üst tabakasına ince iğneler batırarak içeriğin cildin alt katmanlarına gönderilmesi sağlanır. Acı oluşmaması için işlem öncesinde sözkonusu bölgeye anestezik bir krem sürülür. Aralıklı tekrarlarla tedavi ağrı yaratmadan sonlandırılır.

Jalupro Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

Vücudun en fazla yıprandığı ve yaşlanma belirtileri gösterdiği yüz, boyun (gıdı), dekolte ve ellerin üzerine uygulanabilir.

Fakat Jalupro tedavisini görebilmesi için kişinin 20 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

Sonuçlar Ne Zaman Görülür?

İşlemden sonraki gün ilk sonuçlar görülmeye başlanır.  1 hafta içerisinde sarkma ve kırışıklıklarda somut bir iyileşme olduğu görülebilir. 1 ay sonrasında ise arzu edilen sonuçlar tamamıyla kendisini göstermektedir.

Tedavi süresinde güneşten kaçınılmalı, alkol ve sigara azaltılmalıdır.

Vücutta Herhangi Bir Yan Etkisi Var Mıdır?

İçeriği İsviçreli bilim adamları tarafından geliştrilmiş ve patentli olmasıyla, her türlü sağlık ve güvenlik testlerinden geçmiş güvenli bir tedavi yöntemi olmuştur. Henüz bir yan etki veya reaksiyon gözlemlenmemiştir.

Vücudun doğal olarak ürettiği hyalüronik asit ve kolajen sentezi için gerekli olan amino asitlerden oluşmuş içeriği vücut için oldukça yararlıdır.

Jalupro tedavisi yaptırmak isteyen kişilerin,

 • İşlemin uzman hekimler tarafından yapılacak olmasına,
 • Tedavinin klinik, hastane ortamı gibi steril ve üst düzey hijyen kurallarının uygulandığı yerlerde yerlerde sağlanmasına,
 • Uygulamayı yapacak kişinin bilgili, deneyimli ve olumlu referans sahibi uzman kişiler olmasına,
 • Tedaviyi iyice araştırıp tüm detayları öğrenmeden herhangi bir kurum ile tedaviyi başlatmamaya,
 • Kullanılacak malzemenin doğru içerikte, doğru oranda ve doğru şekilde uygulanmasına,
 • Tedavide kullanılacak ekipmanların steril edilmiş olmasına,
 • İşlem sırasında kullanılan araç gereçlerin tek seferlik olmasına, her hasta özelinde bu gereçlerin yenileniyor olmasına kendi sağlığı için dikkat etmelidir.