Fraksiyonel Lazer

Zaman içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak cilt üzerinde oluşan yaşlılık lekeleri, doğum lekeleri, akne izleri, kırışıklıkları ve cilt gençleştirme konularında etkili sonuçları ortaya çıkartan bir kozmetik güzelleşme ürünüdür.
Lazer konusunda en çok tercih edilen ve Merkezimizin en başarılı sonuçlarla sonuçlanan hizmetlerinden biri olan Fraksiyonel Lazer, cildin ihtiyaç duyduğu kalojen miktarını düzenlemekte ve cilt epitelini istenen düzeye ulaştırmaktadır. Bu sayede pürüzsüz, lekesiz ve kırışıklıklardan arındırılmış bir cilt görüntüsü ortaya çıkmaktadır.
Fraksiyonel Lazer Kimlere uygulanabilir?
18 yaşını aşmış herkese gönül rahatlığı ile uygulanabilmektedir.
Hamile bayanlarda uygulama gerçekleştirilmemektedir.
Cilt üzerinde lekelere sahip olan kişilerde uygulanır.
Cilt sarkmasına sahip kişilerde kullanılır.
Ben sorunlarında uygulanır.
Çil oluşumlarında uygulanır.
Cilt kırışıklıklarında uygulanır.
Bu ve bunun gibi daha nice sayamadığımız cilt sorunlarında sıklıkla tercih edilmekte ve istenen sonuçlara en kısa süreler içerisinde uygulanmaktadır.
Fraksiyonel Lazer kaç seans uygulanmaktadır?

Bu özel ve etkili uygulama uzman dermatologlarımız tarafından profesyonel ve güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize uygulanmaktadır. Sahip olduğunuz cilt sorununun derecesine bakılarak seans uygulama satısı kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.
Derin izler daha uzun seans uygulamalarından geçirilirken daha asit izler ve lekeler ise 5 seans gibi kısa bir uygulama ile kolayca ortadan kaldırılmaktadır. Lazer uygulamalarımızın en popüler olanı Fraksiyonel Lazer, ile sizlerde bebeksi bir cilde kolayca sahip olabilrisliniz10 yaş genç bir görünüme yine bu özel yöntem sayesinde kolayca sahip olabilmeniz mümkün. Paranızı çöpe atmadan, sağlığınız riske atmadan diplomalı dermatologlarca sizlerde dilediğiniz hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz
Kırışıklıklarınızın derinliği yine Fraksiyonel Lazer seanslarının sayısınız arttırabilmektedir.
En gelişmiş lazer uygulamalarının başında gelen bu özel tekniğimiz dünya teknolojisine uygun bir şekilde uygulanmaktadır.
Hassas bir müdahale sonrası sizlerde hayatına kaldığınız noktadan daha genç ve güzel bir görüntüye sahip olarak devam edebilirisiniz.
Oldukça kapsamlı ve hijyenik bir alana sahip olan bostanlı estetik merkezimiz kapılarını tüm müşterilerine sonuna kadar açmaktadır. En başta hekimlerimiz ile cilt analiz çalışması yapılarak cildiniz üzerinde yapılacak çalışmalar hakkında detayı bilgiye sahip olmaktasınız. Akabinde yapılan uygulamalar sonunda ortaya çıkacak olan yeni görüntünü ile ilgili görsel bilgilendirme işlemi yapılmaktadır. Bu sayede daha en başta sonuçlar hakkında detaylı bilgi edinmeniz ve sürprizler ile karşılaşmamanızın önüne geçilmektedir.
Profesyonellik ile yokuna devam etmekte olan firmamızdan hizmet alabilmek adına sizlerde şimdi hemen iletişim numaralarımızdan bizlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek istediğiniz konuda uzmanlarımız ile görüşebilir cilt analizi için Karşıyaka güzellik merkezimize müsait olduğunuz anlarda uğrayabilirsiniz.