Hizmetlerimiz

Güzel görünmek her kadının hayattaki en büyük amaçlarından biridir kuşkusuz.
Dişiliğinizi ön plana çıkartmanıza yardımcı olacak ve etrafınızda yer alan kişilerin dikkatlerini kolayca çekmenize yardımcı olabilecek bir duruş için sizler de Karşıyaka da bulunan güzellik merkezimize uğrayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için birbirinden özel güzelleşme yöntemlerimiz uygulamaya alınmaktadır.
Artık genç ve güzel görünmek mümkün! Hem de her yaşa rağmen.
Merkezimiz bünyesinde sizler için ekonomik fiyatlarla sunmuş olduğumuz başlıca hizmetlerimiz arasında; Leke Lazeri, Enzim Peeling, Prp, Saç Mezoterapisi, Klasik Cilt Bakımı, Lekeli Cilt Bakımı , Diod Lazer, Nd-Yag Lazer, Işık Dolgu, Kimyasal Peeling, Mezolifting, Fraksiyonel Lazer, Dolgu Uygulamaları ve Dermaterapi bulunmaktadır.
Cilt üzerinde yaşın artmasıyla birlikte çeşitli leke oluşumları meydana gelebilmektedir. Bu lekeler bazen doğumla birlikte gelebilen bazen de güneşin cildimiz üzerinde bıraktığı inatçı lekeler olarak süre gelmektedir.
Kısa süreler içerisinde bebek gibi bir cilde sahip olabilmek adına yapmanız gereken merkezimizden hizmet almanız olacaktır.
Karşıyaka notox estetik güzellik merkezi çok sayıda bay ve bayan müşterilerinizi hayal ettikleri kusursuz güzelliğe kolay bir şekilde ulaştırmaktadır. Doğal içeriklerden oluşan cilt bakım ürünlerimizi en özel biçimde uygulayarak cilt üzerinde kan dolaşımını hızlandırarak cilt sarkmalarını, cilt lekelerini ve açılan gözeneklerinizi tedavi etmektedir.
Merkezimiz bünyesinde görev almakta olan tüm personellerimiz özel eğitime sahip ve cilt bakımı konusunda büyük başarılara imza etmiş kişilerdir. En değerli giysiniz olan cildinizi emin ellere emanet etmek adına sizlerde karşıya güzellik merkezinden randevu alabilirsiniz.
Kendinizi iyi hissetmediğiniz anlarda, güzelleşmeye ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, dermatologlarımızdan hizmet alarak cilt üzerinde yer alan tüm sorunları en aza indirebilirsiniz.
Çok fazla zaman ihtiyaç olmaksızın, cerrahi işlemlere gerek kalmaksızın sizlerde 10 yaş genç bir görüntüye kolayca sahip olabilirsiniz.
Bakımlı olmak ve genç görünmek her kadının en doğal hakkıdır. Yaşlanan cilt periyodik bakımlar sayesinde her daim genç ve sıkı kalabilmektedir. Bunu başarmanın en basit yolu ile profesyonel ellerden doğru yardımı almaktan geçer.
Özellikle göz çevresinde oluşan kaz ayakları konusunda en etkili yöntemlerden biri olan botox tedavisini sadece bir kaç dakika içerisinde uygulayarak bir öğlen arası sizlerdi genç bir görüntüye kolay bir şekilde kavuşturabiliyoruz.
Deri altında ter alan yağ tabaklarını ve kaslarını sürekli olarak zinde tutmanın tek bir yolu düzenli olarak Karşıyaka güzellik merkezine uğramanız olacaktır.
Ekonomik fiyatlarımız ile kadınların bütçesiniz yormadan kolayca güzel ve genç kalmalarına yardımcı oluyoruz. Lazer epilayon, botox, leke tedavisi ve çeşitli estetik hizmetlerimiz ile göz, dudak, göğüs kalça ve göbek gibi sorunlu olduğunuz düşündüğünüz alanlar üzerinde doğru bir tekniği kullanarak sizleri hayal ettiğiniz forma sokuyoruz.
Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler almak için sizlerde telefonlar aracılığı ile hemen şimdi müşteri temsilcilerimize bağlanabilir ve uygun olduğunuz zamanlar için bir randevu oluşturabilirsiniz.