Gizlilik İlkeleri

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz ve Gizlilik İlkemizi okuduğunuz için teşekkürü bir borç biliriz. Bu siteyi Ziyaretiniz esnasında sadece ziyaret saatiniz ve ziyaret etmekte olduğunuz sayfaların kaydı tutulmaktadır. Basit ve kolay anlaşılır bir gizlilik ilkesi sayfamız vardır. Sitemizi ziyaretiniz esnasında çeşitli hizmetlerden yararlanmak isterseniz uzmanlarımıza vermiş olduğunuz tüm bilgiler haricinde hiçbir şekilde kişisel bilgiler talep edilmemekte ve biriktirilmemektedir. Gizlilik İlkelerimiz hakkında daha detaylı bilgi aşağıda detaylı olarak sunduk:
Genel Bilgiler
Çerezler
Diğer adreslere bağlantılar
Güvenlik
İrtibat bilgilerimiz
İnternet Sitemizi ziyaretiniz sırasında oluşan bilgilerin içeriği ve kayıt süreci:
Ziyaretinizin saati, tarihi ve ziyaret ettiğiniz sayfalar vb. bilgiler sistemimiz tarafından tüm ihtiyaçlarınız ve ilgileriniz doğrultusunda tekrardan oluşturulma ve yapılandırma süreçlerinde kullanılmak amacıyla sistemimiz tarafından otomatik olarak kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgilerin geneli kullandığınız internet tarayıcınız tarafından otomatik biçimde bize iletilmektedir. Bu bilgiler kimlik tespitinde asla kullanılamaz.
Ziyaretiniz esnasında otomatik olarak toplanan ve kayıt edilen bilgilerin tam listesi :
Güvenlik ve doğruluk ilkelerinin desteklenmesi amacıyla kullanılanlar haricinde çerez kullanmamaktadır ve tamamen gizli tutulmaktadır.
Güvenlik
Sunulmakta olan içeriklerin temin edilen bilgilerin güvenliği için gerekli bütün tedbirler özenle ve dikkatle alınmıştır. Güvenlik konusundaki gelişen tüm teknolojik gelişmeler takip edilmekte ve gereken düzenlemeler an be an yapılmaktadır.
Bu Gizlilik İlkesi asla bir sözleşme değildir.